AEG 400W monokristalinis juodo rėmo saulės modulis
0,00  su PVM Pasirinkite
RekomenduojameGalimas pristatymas šiandien!

AEG 400W monokristalinis juodo rėmo saulės modulis

0,00  su PVM

Pristatymo informacija

Greitas ir patogus pristatymas per DPD kurjerį per 2-3 arba 10 d.d. priklausomai nuo prekės.

Nemokamas pristatymas sutartą dieną užsakant montavimo paslaugas.

Saugus atsiskaitymas

Galimi atsiskaitymo būdai: Mokėjimas per el. bankinkystę (Swedbank, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas) arba atsiskaitymas mokėjimo kortele.

 

Į tūkstančius namus pristačiusi pirmąsias elektrines lemputes, pirmąją elektrinę viryklę arba pirmąją skalbimo mašiną, AEG jau beveik 130 metų teikia energijos kasdienybei pažangiausiomis naujovėmis ir sprendimus, kurie palengvina gyvenimą.

AEG saulės moduliai išsiskiria iš minios savo Vokiška kokybe ir patikimumu – jie yra aukščiausios klasės produktai. Estetiškai patrauklūs ir inovatyvūs AEG saulės energijos įrenginiai yra sukurti tam, kad dirbų Jums, suteikiant visišką saulės įrenginių sistemos kontrolę.

Pagrindiniai AEG 400W saulės modulių techniniai parametrai:

Modelis AS-M3607Z-S-400HV

Maksimali galia 400W

Efektyvumas iki 21.3%

Produkto garantija iki 15 m.


Efektyvumo garantija iki 25 m.


Svoris 19 kg Matmenys 1646 x 1140 x 30 mm

AEG modulių privalumai

Vokietijos prekės ženklas

Į tūkstančius namus pristačiusi pirmąsias elektrines lemputes, AEG jau beveik 130 metų teikia energijos kasdienybei pažangiausiomis naujovėmis ir sprendimus, kurie palengvina gyvenimą. AEG saulės moduliai išsiskiria iš minios savo Vokiška kokybe ir patikimumu – jie yra aukščiausios klasės produktai.

Inovatyvūs moduliai

AEG diegia patikimiausias technologijas, užtikrinančios saulės energijos derlingumą, ir tuo pat metu siekia optimizuoti modulio dizainą, įdiegiant naujas funkcijas, didinančias stabilumą ir efektyvumą – nuo PERC iki šynų technologijos, nuo half-cut elementų iki double glass technologijos.

Nepriekaištingas dizainas

AEG pasirenka aukštos kokybės komponentus, kurie yra išbandomi ir sertifikuojami, kad garantuotų tvirtą gaminį, atlaikantį sudėtingus aplinkosaugos iššūkius. Nors įrodytas techninis patikimumas yra komponentų pasirinkimo pagrindas, AEG užtikrina, kad šie komponentai kiekvienam AEG moduliui suteiktų nepriekaištingą optinę išvaizdą.

Aukščiausia kokybė

Kiekvienas žingsnis AEG modulių gamyboje yra reguliuojamas detaliu kokybės užtikrinimo kriterijų sąrašu, pagal kurį nustatoma, ar gaminys atitinka AEG saulės modulio reikalavimus. Atitiktį šiems kriterijams reguliariai tikrina Solar Solutions kokybės komanda. Sėkmingai išlaikius šį patikrinimą, AEG saulės modulis yra paženklintas kokybės kontrolės antspaudu.

Griežti standartai

AEG saulės modulių gamybos procesas grindžiamas griežtais tarptautiniais standartais, kurie užtikrina vienodą gaminio kokybę ir išvaizdą, o galiausiai – saugumą galutiniam vartotojui. Moduliams atliekami griežti įtempių ir ištvermės testai, skirti įvertinti modulio konstrukcijos naudą nuo aplinkos veiksnių, galinčių pakenkti modulio veikimui lauke, ir užtikrinti mechaninę bei konstrukcinę saugą.

Plačios garantijos Jūsų ramybei

Kruopštus komponentų pasirinkimas ir griežta kokybės kontrolė leidžia AEG saulės moduliams suteikti mažiausiai 15 metų produkto garantiją ir papildomai iki 25 metų garantiją jų efektyvumui, kas viršija sektoriaus standartus.

Garantija Jūsų ramybei

Kruopštus komponentų pasirinkimas ir griežta kokybės kontrolė leidžia AEG saulės moduliams suteikti mažiausiai 15 metų garantiją ir papildomai iki 30 metų garantiją jų efektyvumui. Tokiu būdu Jūsų saulės elektrinė gali gaminti švarią energiją per visą savo eksploatavimo laiką, o jūs galite būti tikri, kad investuosite į saulės energiją.

Daugiau informacijos apie gamintojo garantiją rasite čia.

Papildoma informacija

Galia

400W

Gamintojas

AEG

Kilmės šalis

Vokietija

Pasirinkite

Tik įranga, Su montavimu

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “AEG 400W monokristalinis juodo rėmo saulės modulis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *