Canadian Solar 550W HiKu6 monokristalinis saulės modulis
259,00  su PVM Pasirinkite
Pristatymas iki 10 d.d.

Canadian Solar 550W HiKu6 monokristalinis saulės modulis

259,00  su PVM

Pristatymo informacija

Greitas ir patogus pristatymas per DPD kurjerį per 2-3 arba 10 d.d. priklausomai nuo prekės.

Nemokamas pristatymas sutartą dieną užsakant montavimo paslaugas.

Saugus atsiskaitymas

Galimi atsiskaitymo būdai: Mokėjimas per el. bankinkystę (Swedbank, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas) arba atsiskaitymas mokėjimo kortele.

 

Canadian Solar yra viena iš 5 didžiausių saulės modulių gamintojų pasaulyje. Turėdama dviejų dešimtmečių patirtį saulės modulių gamyboje, Canadian Solar užsitarnavo gerą reputaciją kaip viena iš patikimiausių įperkamų saulės modulių tiekimo gyvenamiesiems ir komerciniams tikslams.

Nepaisant to, kad Canadian Solar yra vienas iš šešių geriausių saulės modulių gamintojų pasaulyje, jis paprastai yra gana konservatyvus, nes neskuba įdiegti naujausias technologijas. Tačiau neseniai išleistos HiKu6 ir HiKu7 serijos moduliai pasižymi naujausiomis PV elementų naujovėmis ir yra vieni iš efektyviausių ir tuo pat metu pigesnių modulių rinkoje.

Pagrindiniai Canadian Solar 550W saulės modulių techniniai parametrai:

Modelis HiKu6 CS6W-MS-550W

Maksimali galia 550W

Efektyvumas iki 21.5%

Produkto garantija iki 12 m.


Efektyvumo garantija iki 25 m.

Svoris 27.6 kg Matmenys 2261x1134x30 mm

Canadian Solar modulių privalumai

Įmonės reputacija

Canadian Solar per daugiau nei 20 m. užsitarnavo gerą reputaciją kaip viena iš patikimiausių įperkamų saulės modulių tiekimo gyvenamiesiems ir komerciniams tikslams. Bendrovė, įsikūrusi Kanadoje, šiuo metu yra 5 pagal dydį saulės modulių gamintoja, kurios 2019 m. pagaminta daugiau nei 8,5 GW saulės modulių, ir, remiantis BloombergNEF, laikoma vienu finansiškai patikimiausių ir stabilių modulių gamintojų.

Efektyvumas virš vidutiniško

Canadian Solar moduliai siekia iki 22% efektyvumo, kuris yra didesnis nei vidutiniški rezultatai rinkoje. Didelis efektyvumas leidžia konstruoti galingas sistemas, telpančias mažesniame plotyje, naudojant mažiau saulės modulių, nei reikėtų naudojant žemesnės klasės plokštes.

Įvairi modulių linija

Canadian Solar siūlo visų rūšių saulės modulius. Bendrovė vis dar kuria ir tobulina polikristalinius modulius, kurie nėra laikomi naujausia technologija, tačiau leidžia pirkėjui sutaupyti pinigų. Be standartinių vienpusių modulių, Canadian Solar gamina ir dvipusius modulius, kuriems yra taikoma didesnė 30 m. efektyvumo garantija.

Konkurencinga kaina

Daugumoje Canadian Solar modelių naudojamos standartinės technologijos – half-cut monokristaliniai PERC saulės elementai, tačiau pigesniuose moduliuose taip pat naudojami polikristaliniai elementai. Naudodami šią palyginti senesnę technologiją, Canadian Solar turi galimybę pasiūlyti mažesnę – konkurencingesnę kainą pirkėjams, kurdami labai aukštos kokybės modulius. 

Atsparumas ir tvirtumas

Canadian Solar moduliai yra geriau apsaugoti nuo karščių ir mikroįtrūkimų. Šiuolaikiškiausi Canadian Solar produktų linijos modeliai yra mažiau pažeidžiami karšto oro metu, kas pailgina jų tarnavimo laiką. Be to, sumažinta mikroįtrūkimų rizika ženkliai sumažina poveikį modulių gamybai ir eksploatavimo trukmei.

Veikimas prastomis oro sąlygomis

Vienas iš pagrindinių Canadian Solar saulės modulių privalumų yra jų gebėjimas puikiai veikti net esant blogam orui. Kai oras yra niūrus saulės moduliai gali prarasti iki 40% savo našumo, tačiau Canadian Solar saulės modulių našumas sumažėja labai neženkliai debesuoto oro metu palyginus su kitų gamintojų saulės moduliais. Jie taip pat gerai veikia žiemos metu. 

Garantija Jūsų ramybei

Canadian Solar suteikia 12 metų produkto garantiją ir 25 metų efektyvumo garantiją kaip standartą daugeliui naujų modelių ir ilgesnę 30 metų efektyvumo garantiją visoms dvipusėms plokštėms.

Garantija nurodo, kad per pirmuosius vienpusių saulės modulių naudojimo metus plokštės gali sumažėti ne daugiau kaip 2%, o likusius 24 metus – vidutiniškai 0,55% per metus. Tai prilygsta galutinei išėjimo galiai, kuri po 25 naudojimo metų yra ne mažesnė nei 84,8 %.

Daugiau apie gamintojo vienpusiams saulės moduliams suteiktas garantijas rasite čia. 

Papildoma informacija

Galia

550W

Gamintojas

Canadian Solar

Kilmės šalis

Kinija

Pasirinkite

Tik įranga, Su montavimu

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Canadian Solar 550W HiKu6 monokristalinis saulės modulis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *