JA Solar 460W monokristalinis sidabrinio rėmo saulės modulis
217,00  su PVM Pasirinkite
Pristatymas iki 10 d.d.

JA Solar 460W monokristalinis sidabrinio rėmo saulės modulis

217,00  su PVM

Pristatymo informacija

Greitas ir patogus pristatymas per DPD kurjerį per 2-3 arba 10 d.d. priklausomai nuo prekės.

Nemokamas pristatymas sutartą dieną užsakant montavimo paslaugas.

Saugus atsiskaitymas

Galimi atsiskaitymo būdai: Mokėjimas per el. bankinkystę (Swedbank, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas) arba atsiskaitymas mokėjimo kortele.

 

JA Solar yra vienas iš 3 geriausių saulės modulių gamintojų pasaulyje pripažintas už patikimų ir ekonomiškų saulės modulių gamybą. JA Solar yra rinkoje nuo 2005 m. ir per visą laiką pristatė daugiau saulės modulių nei beveik bet kas kitas pasaulyje.

Bendrovė daugiausia dėmesio skiria patikrintoms saulės elementų technologijoms taip užtikrindama puikų kainos ir kokybės santykį. Be to, JA Solar yra Tier1 gamintojas, kas rodo įmonės patikimumą.

Pagrindiniai JA Solar 460W saulės modulių techniniai parametrai:

Modelis JAM72D20-460MB

Maksimali galia 460W

Efektyvumas iki 20.7%

Produkto garantija iki 12 m.


Efektyvumo garantija iki 30 m.


Svoris 27.3 kg Matmenys 2117x1052x35 mm

JA Solar modulių privalumai

Įmonės reputacija

JA Solar yra vienas iš 3 geriausių saulės modulių gamintojų pasaulyje, operuojantis rinkoje nuo 2005 m. Bloomberg New Energy Finance gamintoją pavadino vienu iš finansiškai stipriausių saulės energijos prekių ženklų pasaulyje. Be to, JA Solar buvo ne viena karta įtraukta į „Fortune China 500“ ir „Global Top 500 New Energy Enterprises“.

Kainos ir kokybės santykis

Per pastaruosius 5 metus JA Solar saulės moduliai nuolat pelnė geriausius rezultatus tarp 20+ išbandytų pasaulyje pirmaujančių saulės energijos prekių ženklų ir buvo įvertinti kaip labai kokybiški ir patikimi saulės moduliai. Įmonė daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, nuolat tobulindama savo produktus, tačiau JA Solar saulės modulių kaina palyginus su kitais rinkos lyderiais yra mažesnė.

Sumažintas šešėliavimo efektas

JA Solar naudoja half-cut technologiją gamindama saulės modulius. Ši technologija padidina saulės modulių efektyvumą – elementai iš esmės padalijami per pusę, todėl, jei viena pusė yra šešėlyje arba sutrinka, kita plokštės pusė gali toliau generuoti energiją.

Didesnė galia

JA Solar naudoja PERC technologiją. PERC saulės moduliai turi papildomą sluoksnį, kuris užfiksuoja daugiau elektros energijos generuojančių fotonų, patenkančių į saulės kolektorių, kad šie fotonai galėtų paversti daugiau elektros energijos. Rezultate – Jūsų saulės moduliai generuoja daugiau elektros.

Didelis modulių efektyvumas

JA Solar saulės moduliai yra įtraukti į vieną iš efektyviausių modulių rinkoje. JA Solar saulės moduliai pasižymi itin dideliu efektyvumu dėl half-cut ir PERC technologijų. Didesnis nei 20 % efektyvumo rodiklis paprastai laikomas labai geru, o visų JA Solar modulių efektyvumas yra apie 20–21 %.

Atsparumas oro sąlygoms

JA Solar saulės moduliai parodė geriausius našumo rezultatus atliekant PV Evolution Labs atsparumo oro sąlygoms tyrimą (drėgno karščio ir LID+LETID degradacijos testas).

Garantija Jūsų ramybei

JA Solar moduliams suteikiama 12 metų produkto garantija ir puiki 25 metų efektyvumo garantija. Tai yra vienos iš geriausių saulės modulių garantijų, kurias rasite vidutinės kainos saulės moduliams – ir geresnės nei daugelio aukščiausios kokybės modulių.

Efektyvumo garantija reiškia, kad saulės modulių našumui suteikiama 84,8 % jų pradinės galios po 25 m. garantija. 

Daugiau apie gamintojo suteikiamas garantijas rasite čia.

Papildoma informacija

Galia

460W

Gamintojas

Ja Solar

Kilmės šalis

Kinija

Pasirinkite

Tik įranga, Su montavimu

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “JA Solar 460W monokristalinis sidabrinio rėmo saulės modulis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *