Huawei trifaziai inverteriai SUN2000 – M2 – 12kW – 20kW
0,00  Pasirinkite
Pristatymas iki 5 d.d.

Huawei trifaziai inverteriai SUN2000 – M2 – 12kW – 20kW

0,00 

Pristatymo informacija

Greitas ir patogus pristatymas per DPD kurjerį per 2-3 arba 10 d.d. priklausomai nuo prekės.

Nemokamas pristatymas sutartą dieną užsakant montavimo paslaugas.

Saugus atsiskaitymas

Galimi atsiskaitymo būdai: Mokėjimas per el. bankinkystę (Swedbank, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas) arba atsiskaitymas mokėjimo kortele.

 

Huawei yra gerai žinomas Kinijos ryšių ir technologijų gigantas. Bendrovė „Fortune Global 500“ reitinge užima 44 vietą, veikia daugiau nei 170 šalių ir regionų. Huawei turi stulbinančius mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgumus – apie 100 000 darbuotojų dirba moksliniams tyrimams ir plėtrai, kas leidžia Huawei teikti rinkai inovatyviausius produktus sukurtus pagal naujausias technologijas.

Kalbant apie saulės energiją, Huawei užima tvirtą poziciją pasaulinėje fotovoltinės energijos rinkoje – Huawei inverteriai yra vieni inovatyviausių pasaulyje. Remiantis „IHS Markit“ ir „Wood Mackenzie“ paskelbtomis ataskaitomis, Huawei nuo 2015 m. šešerius metus iš eilės užima pirmąją vietą pagal pasaulinę inverterių siuntimą.

Pagrindiniai Huawei SUN2000 M2 inverterių techniniai parametrai:

Modelis SUN2000 - 12KTL – 20KTL - M2

Rekomenduojama maksimali modulių galia 30000 W

Maksimalus efektyvumas 98.65%

Produkto garantija 10 m.


Komunikacija per FusionSolar programėlę

Svoris 25 kg Matmenys 525x470x262 mm

Huawei inverterių privalumai

Įmonės reputacija

Huawei yra gerai žinomas Kinijos ryšių ir technologijų gigantas, kuriame 96 000 iš 197 000 darbuotojų yra skirti moksliniams tyrimams ir plėtrai, yra laikomaviena novatoriškiausių ir į mokslinius tyrimus orientuotų įmonių pasaulyje. Huawei užima tvirtą poziciją pasaulinėje fotovoltinės energijos rinkoje – Huawei inverteriai yra vieni inovatyviausių pasaulyje. Remiantis ataskaitomis, Huawei nuo 2015 m. šešerius metus iš eilės užima pirmąją vietą pagal pasaulinę inverterių siuntimą.

Kainos ir kokybės santykis

Huawei gamina inverterius, kurie turi užtikrintą vietą daugelyje „geriausių inverterių“ sąrašų. Kaip ir dauguma gamintojų Kinijoje, kur darbo jėga ir medžiagos yra pigios, Huawei siūlo pirmos klasės našumą už santykinai mažesnę kainą nei konkurentai Europoje ir Amerikoje. Huawei taip pat teikia platų klientų aptarnavimą bet kokiai užklausai, nuotolinę priežiūrą arba techninę pagalbą sugedusiems gaminiams el. paštu arba telefonu.

Išskirtinis dizainas ir praktiškumas

Huawei inverteriai neturi įprasto LCD ekrano, monitorių, mygtukų ar kitų ekranųHuawei inverteriai turi tik 3 LED indikatorius, o sąranka ir konfigūracija atliekama naudojant naują, lengviau naudojamą FusionSolar programą. Be to, Huawei inverteriai yra kompaktiški, elegantiško dizainsu natūralių aušinimų – jokio trukšmo, kuris atsiranda daugelyje kitų invertorių su įprastais ventoliatoriais.

Išskirtinė dvigubos galios baterija

Huawei Sun2000 yra hibridiniai inverteriai su įmontuotu akumuliatoriaus įkrovikliu, kuris leidžia nedelsiant prijungti inverterį prie baterijos. Tokia technologija reiškia, kad įrenginio veikimui nereikia antrinio inverterio. Jis leidžia iki 5 kW kintamosios srovės išėjimo ir 5 kW baterijos įkrovimo, padeda sutaupyti pinigų nepakenkiant keitiklio kokybei. Huawei inverteriai yra suderinamsu LG Chem RESU 7H_R / 10H_R ir Huawei Smart Luna2000 ESS akumuliatoriumi, kurio talpa nuo 5 kWh iki 30 kWh.

Išmanioji diagnostika

Huawei inverteriai turi įmontuotą intelektualiąją diagnostiką – įrankį, naudojamą PV sistemų ir saulės kolektorių degradacijos stebėjimui realiuoju laiku. Tai užtikrina, kad faktinis inverterio veikimas ir specifikacijos yra identiškos nurodytoms garantijoje. Sprendimas naudoja dirbtinio intelekto algoritmus ir išsamią duomenų analizę, kad automatiškai nustatytų įvairius gedimus – nuo mikroįtrūkimų iki sudegusių diodų.

Atsparumas oro sąlygoms

Huawei inverteriai turi aukštą apsaugos nuo patekimo (IP) reitingą. Tai reiškia, kad jie yra atsparūs didelei vandens jėgai ir stipriai besikaupiančioms dulkėms.

Garantija Jūsų ramybei

Huawei savo inverteriams suteikia 10 metų garantiją. Ši garantija įsigalioja 180 dieną po išsiuntimo iš Huawei arba įdiegimo datą. Ji padengia atsarginės dalies kainą, logistikos ir keitimo išlaidas.
 

Daugiau apie gamintojo suteikiamas garantijas rasite čia.

Papildoma informacija

Gamintojas

Huawei

Kilmės šalis

Kinija

Pasirinkite

12kW, 15kW, 17kW, 20kW

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Huawei trifaziai inverteriai SUN2000 – M2 – 12kW – 20kW”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *