Canadian Solar 395W – 420W monokristalinis saulės modulis
0,00  Pasirinkite
Pristatymas iki 5 d.d.

Canadian Solar 395W – 420W monokristalinis saulės modulis

0,00 

Pristatymo informacija

Greitas ir patogus pristatymas per DPD kurjerį per 2-3 arba 10 d.d. priklausomai nuo prekės.

Nemokamas pristatymas sutartą dieną užsakant montavimo paslaugas.

Saugus atsiskaitymas

Galimi atsiskaitymo būdai: Mokėjimas per el. bankinkystę (Swedbank, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas) arba atsiskaitymas mokėjimo kortele.

 

Canadian Solar yra viena iš 5 didžiausių saulės modulių gamintojų pasaulyje. Turėdama dviejų dešimtmečių patirtį saulės modulių gamyboje, Canadian Solar užsitarnavo gerą reputaciją kaip viena iš patikimesnių įperkamų saulės modulių tiekimo gyvenamiesiems ir komerciniams tikslams.

Nepaisant to, kad Canadian Solar yra vienas iš šešių geriausių saulės modulių gamintojų pasaulyje, jis paprastai yra gana konservatyvus, nes neskuba įdiegti naujausias technologijas. Tačiau neseniai išleistos HiKu6 ir HiKu7 serijos moduliai pasižymi naujausiomis PV elementų naujovėmis ir yra vieni iš efektyviausių ir tuo pat metu pigesnių modulių rinkoje.

Pagrindiniai Canadian Solar 395W-420W saulės modulių techniniai parametrai:

Modelis HiKu6 CS6R-395-420MS

Maksimali galia 420W

Efektyvumas iki 21.5%

Produkto garantija net 25 m.

Efektyvumo garantija 84.8% po 25 m.

Svoris 21.3 kg Matmenys 1722x1134x30 mm

Canadian Solar modulių privalumai

Įmonės reputacija

Canadian Solar per daugiau nei du dešimtmečius užsitarnavo gerą reputaciją kaip viena iš patikimesnių įperkamų saulės modulių tiekimo gyvenamiesiems ir komerciniams tikslams. Bendrovė, įsikūrusi Guelph mieste, Kanadoje, šiuo metu yra penkta pagal dydį saulės modulių gamintoja, kurios 2019 m. pagaminta daugiau nei 8,5 GW saulės modulių, ir, remiantis BloombergNEF, laikoma vienu finansiškai patikimiausių ir stabilių modulių gamintojų.

Konkurencinga kaina

Daugumoje Canadian Solar modelių naudojamos standartinės technologijos – half-cut monokristaliniai PERC saulės elementai, tačiau pigesniuose moduliuose taip pat naudojami polikristaliniai elementai. Naudodami šią palyginti senesnę technologiją (poli elementus), Canadian Solar turi galimybę pasiūlyti mažesnę – konkurencingesnę kainą pirkėjams, kurdami labai aukštos kokybės modulius.

Atsparumas ir tvirtumas

Canadian Solar moduliai yra geriau apsaugoti nuo karščių ir mikroįtrūkimų. Šiuolaikiškiausi Canadian Solar produktų linijos modeliai yra mažiau pažeidžiami karšto oro metu, kas pailgina jų tarnavimo laiką. Sumažinta mikroįtrūkimų rizika, kas ženkliai sumažina poveikį modulių gamybai ir eksploatavimo trukmei.

Įvairi modulių linija

Canadian Solar siūlo visų rūšių saulės modulius. Bendrovė vis dar kuria ir tobulina polikristalinius modulius, kurie nėra laikomi naujausia technologija, tačiau leidžia pirkėjui sutaupyti pinigų. Be standartinių vienpusių modulių, Canadian Solar gamina ir dvipusius modulius, kuriems yra taikoma didesnė 30 m. efektyvumo garantija.

Efektyvumas virš vidutiniško

Canadian Solar moduliai siekia iki 22% efektyvumo, kuris yra daug didesnis nei vidutiniški rezultatai rinkoje. Didelis efektyvumas leidžia konstruoti galingas sistemas, telpančias mažesniame plotyje, naudojant mažiau saulės modulių, nei reikėtų naudojant žemesnės klasės plokštes.

Veikimas prastomis oro sąlygomis

Vienas iš pagrindinių Canadian Solar saulės modulių privalumų yra jų gebėjimas puikiai veikti net esant blogam orui. Kai oras yra niūrus saulės moduliai gali prarasti iki 40% savo našumo, tačiau Canadian Solar saulės modulių našumas sumažėja labai neženkliai debesuoto oro metu palyginus su kitų gamintojų saulės moduliais. Jie taip pat gerai veikia žiemos metu.

Garantija Jūsų ramybei

Canadian Solar moduliams suteikiama net 25 metų produkto garantija ir puiki 25 metų efektyvumo garantija.

Efektyvumo garantija reiškia, kad saulės modulių našumui suteikiama 84,8% jų pradinės galios garantija po 25 m.

Daugiau apie gamintojo suteikiamas garantijas rasite čia. 

Papildoma informacija

Gamintojas

Canadian Solar

Kilmės šalis

Kinija

Galia

395, 400, 405, 410, 415, 420

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Canadian Solar 395W – 420W monokristalinis saulės modulis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *