LONGi Solar 400W – 420W Hi-MO 5m monokristalinis saulės modulis
0,00  Pasirinkite
Pristatymas iki 5 d.d.

LONGi Solar 400W – 420W Hi-MO 5m monokristalinis saulės modulis

0,00 

Pristatymo informacija

Greitas ir patogus pristatymas per DPD kurjerį per 2-3 arba 10 d.d. priklausomai nuo prekės.

Nemokamas pristatymas sutartą dieną užsakant montavimo paslaugas.

Saugus atsiskaitymas

Galimi atsiskaitymo būdai: Mokėjimas per el. bankinkystę (Swedbank, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas) arba atsiskaitymas mokėjimo kortele.

 

LONGi Solar yra viena didžiausių pasaulyje saulės energijos gamintojų, bei viena iš pirmaujančių novatoriškų saulės elementų technologijų kūrėjų. Turėdamas didžiulius gamybos pajėgumus, LONGi ne tik mažina efektyvesnių plokštelių ir saulės elementų sąnaudas, bet ir gamina daugybę ekonomiškų saulės modulių.

Be didžiulių gamybos pajėgumų, LONGi Solar turi didžiulę tyrimų ir plėtros komandą ir daugelį metų pramušinėja daugybę modulių efektyvumo rekordų. Pastaruosius kelis mėnesius LONGi tyrimų ir plėtros komanda pasiekė įspūdingą naują efektyvumo rekordą – 26,81 % modulių efektyvumą. Tai didžiausias pasaulyje silicio saulės elementų efektyvumo rekordas iki šiol.

Pagrindiniai LONGi Solar 400W - 420W saulės modulių techniniai parametrai:

Modelis Hi-MO 5m LR5-54HIH 400-420M

Maksimali galia 420W

Efektyvumas iki 21.5%

Produkto garantija 12 m.

Efektyvumo garantija 84.8% po 25 m.

Svoris 20.8 kg Matmenys 1722x1134x30 mm

LONGi Solar modulių privalumai

Įmonės reputacija

LONGi Solar yra viena didžiausių pasaulyje saulės energijos gamintojų, bei viena iš pirmaujančių novatoriškų saulės elementų technologijų kūrėjų. LONGi Solar yra „Silicon Module Super League“ narė, kuri yra nedidelė įmonių grupė, gaminanti didžiąją dalį pasaulio saulės modulių produkcijos. Be to, LONGi Solar įvertinta kaip Tier1 gamintojas, kas parodo jog įmonė yra finansiškai atspari ir stabili.

Rekordinis modulių efektyvumas

LONGi Solar daug investuoja į mokslinius tyrimus bei turi didžiulę tyrimų ir plėtros komandą ir daugelį metų pramušinėjo daugybę modulių efektyvumo rekordų. Remdamasi tuo, pastaruosius kelis mėnesius LONGi tyrimų ir plėtros komanda pasiekė įspūdingą naują efektyvumo rekordą, pagrįstą populiariąja heterosandūrų (HJT) ląstelių technologija ir rekordinį 26,81 % elementų efektyvumą. Tai didžiausias pasaulyje silicio saulės elementų efektyvumo rekordas iki šiol!

Naujausios technologijos

LONGi Solar moduliai yra sukurti naudojant naujausią monokristalinę PERC pusiau perpjautų elementų technologiją, kurią sudaro daugybė patobulinimų, kad būtų pasiektas didžiausias efektyvumas.

Kainos ir kokybės santykis

LONGi Solar valdo didžiulius gamybos pajėgumus. Be to, nuolat investuodama į mokslinius tyrimus bei atrasdama naujas technologijas efektyvumo didinimui, LONGi ne tik mažina efektyvesnių modulių ir saulės elementų sąnaudas, bet ir gamina daugybę ekonomiškų saulės modulių. Bendrovės saulės modulių kokybė gali būti palyginama su aukščiausios klasės moduliais, o kaina yra vidutiniškų modulių gamintojų lygyje. 

Sumažinta modulių degradacija

Naujausios LONGi Solar saulės modulių serijos yra sukurtos naudojant naują galiu legiruotą silicį, kas padidina našumą ir sumažina šviesos sukelto degradacijos poveikį. Palyginti su įprastu P tipo siliciu, kurio metinis skilimo greitis yra nuo 0,55% iki 0,7%, unikalus galiu legiruotas silicis sumažina šį skaičių iki maždaug 0,45% per metus, todėl po 25 metų galia prarandama tik 11–13%. Savo našumu šią technologiją galima palyginti su brangesnėmis N tipo ląstelėmis.

Atsparumas oro sąlygoms

LONGi Solar saulės moduliai parodė geriausius našumo rezultatus atliekant PV Evolution Labs atsparumo oro sąlygoms tyrimą – paskutinėje ataskaitoje LONGi moduliai buvo tarp geriausiai pasirodžiusių visose 6 bandymuose.

Garantija Jūsų ramybei

LONGi Solar moduliams suteikiama 12 metų produkto garantija ir puiki 25 metų efektyvumo garantija. Pasibaigus 25 metams, LONGi garantuoja, kad saulės kolektorių metinė galia sudarys ne mažiau kaip 84,8% jų pradinės saulės energijos produkcijos montavimo metu. 

Daugiau apie gamintojo suteikiamas garantijas galite rasti čia.

Papildoma informacija

Gamintojas

Longi Solar

Galia

400, 405, 410, 415, 420

Kilmės šalis

Kinija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LONGi Solar 400W – 420W Hi-MO 5m monokristalinis saulės modulis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *