Jinko Solar 410W – 430W N-type monokristalinis saulės modulis
0,00  Pasirinkite
Pristatysime šiandien!

Jinko Solar 410W – 430W N-type monokristalinis saulės modulis

0,00 

Pristatymo informacija

Greitas ir patogus pristatymas per DPD kurjerį per 2-3 arba 10 d.d. priklausomai nuo prekės.

Nemokamas pristatymas sutartą dieną užsakant montavimo paslaugas.

Saugus atsiskaitymas

Galimi atsiskaitymo būdai: Mokėjimas per el. bankinkystę (Swedbank, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas) arba atsiskaitymas mokėjimo kortele.

 

Jinko Solar – didžiausias pasaulyje saulės modulių gamintojas ir saulės modulių sektoriaus lyderis mokslinių tyrimų ir plėtros srityje. Bendrovė pramušė daugybę saulės modulių efektyvumo rekordų pasaulyje – Jinko Solar saulės moduliai yra vieni efektyviausių pasaulyje. Jinko nuolat tobulina produktus, investuodama daug lėšų į mokslinius tyrimus.

Jinko Solar įvertinta kaip Tier1 gamintojas ir AAA lygio bendrovė, kas parodo įmonės finansinį atsparumą ir stabilumą.

Pagrindiniai Jinko Solar 410W-430W saulės modulių techniniai parametrai:

Modelis JKM410-430N-54HL4-V N-Type

Maksimali galia 430W

Efektyvumas iki 22%

Produkto garantija 15 m.

Efektyvumo garantija 87.4% po 30 m.

Svoris 22 kg Matmenys 1722x1134x30 mm

Jinko Solar modulių privalumai

Įmonės reputacija

Jinko Solar – didžiausias pasaulyje saulės modulių gamintojas ir saulės modulių sektoriaus lyderis mokslinių tyrimų ir plėtros srityje. Jinko Solar sėkmę pirmiausia lėmė dėmesys moksliniams tyrimams ir plėtrai, našumo bandymams, kokybės kontrolei ir griežtiems patvarumo bandymams. Būtent dėl to Jinko Solar pramušė daugybę saulės modulių efektyvumo rekordų pasaulyje.

Vienas didžiausių efektyvumų rinkoje

Jinko Solar pateko į didelio našumo kategoriją, išleisdama Tiger seriją, sukurtą ant didesnio grynumo N tipo elementų. Šie elementai pasižymi didesniu našumu, nes yra labiau atsparūs priemaišoms ir mažesniems defektams, o tai padidina bendrą efektyvumą. Jinko Tiger moduliai yra vieni iš efektyviausių pasaulyje, jų efektyvumas siekia iki 22,3 % – viskas, kas viršija 21 %, yra pasaulinė klasė.

Viena ilgiausių efektyvumo garantijų

Jinko Solar “Tiger” saulės moduliai yra pirmieji iš JinkoSolar, kuriems buvo pratęsta efektyvumo garantija iki 30 metų. Gamintojas garantuoja, kad N tipo saulės moduliai ir po 30 metų veiks mažiausiai 87,4 % pradinės galios ir turės labai žemą 0,4 % nuostolių per naudojimo metus. Palyginimui – rinkos vidurkis yra 25 metai su 80% efektyvumu.

Kainos ir kokybės santykis

Jinko Solar pateko į didelio našumo kategoriją, išleisdama Tiger seriją, sukurtą ant didesnio grynumo N tipo elementų. Su N tipo elementais yra gaminamos aukščiausios kokybės moduliai, kurių kaina yra dažniausiai didesnė negu siūlo Jinko Solar.

Daugiau elektros

Jinko Solar naudoja PERC ir bifacial technologijas. PERC saulės moduliai turi papildomą sluoksnį, kuris užfiksuoja daugiau elektros energijos generuojančių fotonų, patenkančių į saulės kolektorių, kad šie fotonai galėtų paversti daugiau elektros energijos. O bifacial faktorius užtikrina, kad modulis galinėje pusėje sugertų daugiau saulės šviesos. Rezultate – Jūsų saulės moduliai generuoja daugiau elektros.

Tvirti ir atsparūs moduliai

Dėl N tipo elementų naudojimo gamyboje Jinko Solar moduliai turi didesnį temperatūros toleranciją, palyginti su kitais saulės moduliais pagamintais su P tipo elementais. Dar svarbiau, kad n-tipo elementai nepatiria šviesos sukeltos plokštės degradacijos problemų, kurios yra dažnos p-tipo elementų moduliuose. Be to, šie moduliai yra labai tvirti.

Garantija Jūsų ramybei

Jinko Solar moduliams suteikiama 15 metų produkto garantija ir net 30 metų efektyvumo garantija. Jinko Solar “Tiger” saulės moduliai yra pirmieji iš JinkoSolar, kuriems buvo pratęsta efektyvumo garantija iki 30 metų. Gamintojas garantuoja, kad N tipo saulės moduliai ir po 30 metų veiks mažiausiai 87,4 % pradinės galios ir turės labai žemą 0,4 % nuostolių per naudojimo metus.

Daugiau apie gamintojo suteikiamas garantijas rasite čia.

Papildoma informacija

Gamintojas

Jinko Solar

Kilmės šalis

Kinija

Galia

410, 415, 420, 425, 430

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jinko Solar 410W – 430W N-type monokristalinis saulės modulis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *